Британське метеорологічне агентство опинилося під підозрою через можливі експерименти з атмосферними умовами.


Згідно з думками конспірологів, влада нібито не приховує своїх досліджень у сфері погоди. Проте прихильники теорій змов запевняють, що ці експерименти є абсолютно безпечними.

Метеорологічне управління Великобританії опинилося під прицілом численних прихильників теорій змови. Вони висловили звинувачення на адресу відомства в "потаємному проведенні геоінженерних ініціатив, створенні "незвичайних або аномальних" хімічних слідів у небі та використанні технологій для маніпуляцій з хмарами", повідомляє The Daily Star.

За інформацією видання, користувачі інтернету лютують з приводу прогнозів відомства, опублікованих на Facebook. Вони вважають їх шахрайськими.

Зокрема, у новому відео було продемонстровано прогноз погоди на найближчі вихідні, супроводжений коментарем: "Після в основному похмурих і сумних днів, чи зможе наступний тиждень радувати нас більше сонячними моментами? Дізнайтеся про це у нашому п’ятиденному прогнозі."

"Погода стає дедалі гіршою, температура тримається цілий рік, а ваша організація замішана у незаконному маніпулюванні погодою. Ви визнали, що у вас є всі дані щодо всіх геоінженерних проєктів по всій Великій Британії", -- так прокоментував відео один із користувачів інтернету.

У відгуках під відео зазначають, що в певних регіонах хмарність може тривати місяцями, хоча в синоптичних прогнозах обіцяють ясну погоду. Крім того, користувачі висловлюють прохання "прибрати штучні хмари".

"Уряд не приховує, що експериментує з погодою. Навіть метеослужба це визнає. Але не хвилюйтеся, це безпечно та ефективно", -- коментують дописи метеорологічного бюро конспірологи.

Нагадаємо, що в Лондоні знаходиться один із найбільш населених привидами будинків Британії. Згідно з легендами, багато колишніх мешканців і гостей будинку або безслідно зникли, або зійшли з розуму за таємничих обставин.

Зазначимо, що між британцями та американцями існує суперечка щодо того, як слід правильно мити посуд. Справа в тому, що мешканці цих двох країн мають різні підходи до цього процесу.

Related posts