Які корми обрати для птахів в зимовий період?


Зима близько, і коли покази на термометрі опустяться нижче нуля, наша увага й турбота будуть потрібні представникам дикої природи.

З приходом нових погодних умов птахи активно споживають усі види насіння та ягід. Однак, коли запаси вичерпуються, у нас виникає неповторна можливість поповнити природні ресурси харчування для пташок та спостерігати за ними, не покидаючи власного дому.

Про те, чим підгодувати птахів пізньої осені та взимку розповідає знаменитий британський садівник Монті Дон.

Одна з речей, які піднімають настрій взимку, - це спостереження за птахами, які прилітають до ваших вікон до спеціально обладнаної для них годівниці.

Дуже важливо, щоб їжа для птахів була максимально калорійною. Насіння, горіхи та жири - це найкраще. Залишки випічки, хліба та рису завжди швидко з'їдаються, добре покласти фрукти, особливо для дроздів і чорних дроздів. Популярний тертий сир, як і варена (але не сира) картопля.

Уникайте продуктів з високим вмістом солі, таких як чипси, солоний арахіс чи бекон. Замість цього, можна запропонувати сушених борошняних черв'яків, які є улюбленими ласощами для вільшанок, синиць і кропивників. Якщо ви не впевнені, то насіння соняшника та жирові кульки, краще підвішені так, щоб синиці могли зручно сідати на них, не боятися більш агресивних птахів, завжди будуть хорошим вибором.

Існує ефективний метод, щоб уберегти їжу від голубів і шпанків - знайти стару колоду з великою кількістю тріщин і щілин і насипати на неї насіння. Маленькі птахи зможуть дістати всі зернятка, тоді як більші не зможуть потрапити до них.

Коли ви почнете підгодовувати птахів, намагайтеся робити це регулярно. Пернаті, коли прилітають до вашої годівниці, витрачають свою цінну енергію, якщо вона не заповнена. Крім того, важливо, щоб у них завжди був доступ до свіжої води, особливо в холодну пору року.

Related posts