Надає велику кількість відомостей: рекрутерка поділилася своїм улюбленим запитанням під час співбесіди.


Відповідь кандидата не підлягає оцінці як правильна чи неправильна, проте вона безперечно буде містити цінну інформацію.

Досвідчені рекрутери володіють певними "методами", щоб оцінити професійні якості кандидатів, що приходять на співбесіду. Голлі Тейлор, керівниця відділу кадрів у лондонській компанії Public Digital, поділилася з CNBC інформацією про одне хитре запитання, яке вона ставить кандидатам, які прагнуть отримати роботу в її компанії.

Жінка підкреслила, що прагне бути "інноваційною та чесною" у своєму підході до найму нових співробітників. Наприклад, вона нещодавно почала заздалегідь надсилати кандидатам питання, які вони отримають на співбесіді. Проте, одне питання вона завжди ставить "наосліп" під час розмови.

За словами пані Тейлор, колись це питання збентежило її саму, а тепер вона ставить його тим, кого опитує вже вона. Це питання: "Який найцінніший відгук ви отримали у своїй кар'єрі?"

"Те, що мені це подобається, полягає в тому, що коли вони на нього реагують, ви дійсно усвідомлюєте, наскільки відкритими або вразливими вони готові бути у своїх відповідях," - ділиться рекрутерка.

Декотрі особи згадують про важливий конструктивний відгук, який вони отримали в ключовий момент своєї професійної діяльності, і про те, як уроки, отримані з критики, зрештою допомогли їм просунутися вперед.

Вони пояснюють, що "це був зворотній зв'язок, ось як я підійшов до цього, ось як я змінився, і ось який вплив мав цей відгук", -- каже Тейлор.

З іншого боку, деякі кандидати зосередяться на позитиві та наведуть приклади відгуків про те, у чому вони кращі.

Тейлор зазначає, що ці відповіді не можуть бути оцінені як правильні чи неправильні. Однак вони надають більше відомостей про особистість кандидата.

Як писав УНІАН, готуючи список запитань, які ви хочете поставити роботодавцю під час співбесіди, деякі з них варто викреслити. Ці запитання не дадуть вам корисної інформації, але витратять час.

Ми також обговорили, які питання краще не ставити на співбесіді і які слова варто уникати. Саме ці моменти часто стають причинами відмов у працевлаштуванні.

Related posts