Депутати ухвалили рішення відмовитися від концепції економічного бронювання внаслідок її неприйнятності серед населення.


Тема економічного бронювання поступово зникла з інформаційного поля, оскільки викликала додаткове напруження серед населення України, відзначив народний депутат Богдан Кицак.

Ідея впровадження економічного бронювання не отримала підтримки серед населення і викликала обурення, а президент України Володимир Зеленський охарактеризував запропоновану модель як несправедливу. У зв'язку з цим депутати ухвалили рішення відмовитися від цієї ініціативи. Про це в ефірі програми "Новини Live" повідомив народний депутат України від партії "Слуга народу" Богдан Кицак, який є членом комітету Верховної Ради з економічного розвитку.

Так, журналісти запитали депутата, чому ідея економічного бронювання зникла з інформаційного простору.

"Щоб уникнути додаткового напруження в умовах складної ситуації на фронті та численних інших питань, що викликають суспільне незадоволення, зокрема, таких як 'бусифікація' і ставлення до ТЦК, було вирішено не піднімати ці питання. Таким чином, ця тема вийшла з інформаційного обігу," — зазначив він.

Він зазначив, що для формування державного бюджету на 2025 рік необхідно залучити близько 39 мільярдів доларів, і ці фінансові ресурси вже були узгоджені з міжнародними партнерами.

"Також ведеться робота щодо додаткового збільшення виробництва української зброї. Для цього застосовується "данська модель" -- наші міжнародні партнери фінансують виробництво української зброї, яка безпосередньо відразу йде на фронт українським підрозділам. Це дасть нам можливість наростити наші спроможності щодо оборонки, яка може виробляти в рази більше, ніж наш український бюджет", -- сказав Кицак.

Економічне резервування: що воно включає в себе

Основна ідея економічного бронювання полягає в тому, що особа, яка отримала бронь, повинна сплатити певну значну суму військового збору на користь держави, в обмін на що їй надається можливість відстрочки від призову. Розробники цієї концепції стверджують, що головною метою такого бронювання є збереження цінних кадрів, які є ключовими для успішного функціонування підприємства та досягнення його цілей.

Нагадаємо, що 7 листопада під час Київського міжнародного економічного форуму прем'єр-міністр України Денис Шмигаль оголосив про проведення аудиту критично важливих підприємств в Україні до 15 листопада. Це, за його словами, необхідно для розробки збалансованої та справедливої моделі економічного бронювання.

Related posts