Існує більш вигідний варіант, ніж надавати кожному по тисячі гривень.
1. Соціальна підтримка: безсумнівно, це позитивна ініціатива, проте важливо надавати допомогу лише тим, хто дійсно її потребує, а не всім без розбору. Наприклад, можна запровадити одноразову доплату до пенсії для тих, чия пенсія нижча за визначений рівень (щоб уникнути випадків з прокурорами-інвалідами та подібними ситуаціями). Не турбуйтеся, що це може сприйматися як передвиборчий подарунок – вибори не відбудуться, поки триває активна фаза війни.
2. Фортифікація - важливо з'ясувати, чи є можливість направити фінансові ресурси в цю сферу. Багато людей, які повинні були отримати тисячу гривень, насправді отримають шанс на життя.
3. Пільгові кредити для українського військового виробництва (компенсація кредитної ставки). Треба перевірити, чи таке використання цих грошей припустиме, адже гроші йдуть не на війну, а в банки.
4. Фінансування Міністерства у справах ветеранів для реабілітації, протезування та проведення складних хірургічних втручань.
5. Дешеві кредити на власну справу ветеранам - ця програма успішно розвивається Мінекономіки, її варто масштабувати.
6. Український інститут - розширення бюджету для підтримки нашої культурної дипломатії, адже це єдиний спосіб комунікації, який сприймають у багатьох регіонах світу, де політичні висловлювання виявляються неефективними.
7. Додаткові виплати для вчителів - я усвідомлюю, що багато хто може заперечити, вказуючи на те, що існують більш важливі професії. Проте це моя особиста точка зору: наразі в тилу немає професій, що мають більшу значимість. Хіба що дипломати, але їхні фінансові умови значно кращі, ніж у педагогів.