Брала участь у КВК, не завершила навчання в університеті та носила георгіївську стрічку: куди поділася колишня депутатка Світлана Фабрикант?
Жінка знаходиться в Україні та здійснює діяльність у благодійному фонді.
Світлана Фабрикант розпочала свою професійну діяльність у КВК, а згодом увійшла до складу Верховної Ради VII скликання як народна депутатка. Хоча вона час від часу з'являлася на публічних заходах, після початку повномасштабної війни Росії проти України її присутність у медійному просторі значно зменшилася.
"Телеграф" надасть більше інформації про професійний шлях Світлани Фабрикант та її теперішнє місцезнаходження.
Жінка з'явилася на світ у 1967 році в Одесі. Після завершення навчання в школі вона вирішила продовжити освіту в університеті, обравши математичний факультет. Під час студентських років вона активно займалась КВК, ставши частиною команди "Одеські джентльмени". Гумористи регулярно брали участь у численних конкурсах і неодноразово здобували призові місця.
Відомо, що Фабрикант була відрахована з університету через низькі академічні результати, тому вищу освіту їй так і не вдалося отримати. Згодом вона спробувала свої сили в кінематографі, зігравши в фільмі "Кримінальний талант" та в кількох інших проектах, де виконувала другорядні ролі.
Згодом жінка знайшла роботу на телебаченні, де стала ведучою і редактором на одеському каналі. Вона активно просувалася кар'єрними сходами, що призвело до її призначення головним редактором телекомпанії "Ріак-інформ". Крім того, вона обіймала посаду генерального директора ще однієї телекомпанії під назвою "Моя Одеса".
У 2010 році Світлана вирішила зробити крок у політику і була обрана депутатом Одеської міської ради від Партії регіонів. Того ж року вона спробувала свої сили на виборах мера Одеси, але не здобула перемогу. Активно підтримуючи російську мову в місті, жінка часто носила георгіївську стрічку, що викликало неоднозначні реакції. Існували чутки про її можливі зв'язки з відомим політиком Сергієм Тігіпком.
Ставши депутатом міської ради, Світлана проявила деяку політичну необізнаність. Зокрема, повідомила, що може відмовитись від недоторканності. При цьому вона, очевидно, не знала, народні обранці на місцевому рівні не мають недоторканності. Також Фабрикант запитувала в одного із політиків, чи може уряд розпустити Верховну Раду.
Очолювала команду рятувальників, яка допомогла морякам на судні "Свята Софія", яке втратило контроль у водах Червоного моря. Усі члени екіпажу були врятовані та повернуті до України.
Деякий час Фабрикант очолювала відділ реформ у соціальному секторі патронатної служби Міністерства соціальної політики. Пізніше їй вдалося стати депутатом парламенту, представляючи Партію регіонів. Вона стала єдиною депутаткою від цієї політичної сили у 7-му скликанні, яка не здобула вищої освіти.
У 2021 році Світлана Фабрикант отримала призначення на посаду першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації з гуманітарних питань. Проте в березні 2022 року її звільнили з цієї ролі. Тим не менш, вона підкреслила, що продовжить свою діяльність як депутатка обласної ради і буде активно працювати в наглядовій раді фонду підтримки моряків "Ассоль", головування в якому також здійснює.
Від початку повномасштабного вторгнення колишня народна депутатка рідко щось публікує в соцмережах. Так, у лютому 2022 року Світлана оплакувала втрату свого батька. Також жінка поширила свою світлину з синьо-жовтим прапором як знак підтримки України у війні з Росією. Однак публічно не засуджувала країну-агресорку.
У жовтні 2024 року жінка зустрілася з учасниками команди КВК "Джентльмени одеського університету" на церемонії нагородження премії Яна Гельмана. Ця нагорода вручається тим, хто зробив значний внесок у розвиток Одеси. Серед номінантів можна виявити імена таких видатних особистостей, як російський поет Олександр Пушкін, письменник Ісаак Бабель та академік Валентин Глушко. Здається, навіть у третій рік повномасштабного вторгнення гумористи продовжують вважати культуру "поза політикою", незважаючи на постійні обстріли міста з боку країни-агресора.
Раніше видання "Телеграф" висвітлювало політичну активність Святослава Вакарчука, лідера популярного гурту "Океан Ельзи". Цей музикант двічі обирався народним депутатом у Верховну Раду.