IREX об'єднав зусилля з десятьма партнерами для зміцнення інформаційної стійкості української спільноти.


На відкритті заходу обговорювали способи підвищення ефективності боротьби з дезінформацією.

Програма з інформаційної стійкості українського громадянського суспільства, що реалізується IREX, розпочала співпрацю з новими десятьма партнерами. Під час відкриття заходу учасники мали можливість обмінятися ідеями, налагодити важливі зв'язки та обговорити основні аспекти підвищення ефективності боротьби з дезінформацією, як повідомила організація "IREX в Україні" на своїй сторінці у Facebook.

Відкриття заходу було підкріплено словами Артура Така Еванса, керівника відділу преси, освіти та культури посольства США в Києві. Він підкреслив, що Сполучені Штати стоять на стороні України у її боротьбі проти військової та інформаційної агресії з боку Росії.

Партнерами IREX в Україні, які беруть участь у реалізації програми підтримки інформаційної стійкості громадянського суспільства, стали: "Детектор медіа", "Куншт", медіа "ШоТам?" з проектом "Криголам", "Ukrainer", фундація соціальних інновацій "З країни в Україну", творче об'єднання Babylon'13, Європейський інститут Чорнобиля (EDAR), Освітній центр комунікацій, "Альтернатива" та DII-Ukraine.

У групових дискусіях розглядали різні аспекти забезпечення ефективної протидії дезінформації:

Професорка української філософії та культури в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Наталія Кривда, провела лекцію на тему "Міфосвідомість і міфодизайн: основні інструменти пропаганди та дезінформації".

Олександр С'єдін з громадської організації "Детектор медіа" поділився своїми думками щодо теми "Адаптація стратегій російської пропаганди: виклики і способи протидії".

Співзасновник проекту "ШоТам" Артем Іпатов розкрив тему "Чому важливо, щоб боротьба з дезінформацією була цікавою".

Related posts