Плани Трампа стосовно конфлікту в Україні можуть викликати неприйнятність з боку Росії - WP.
Плани кандидата в президенти США Дональда Трампа щодо припинення війни в Україні можуть бути неприйнятними для РФ. Для самого російського диктатора володимира путіна це був би дуже поганий сценарій.
Цю інформацію передає The Washington Post.
Публікація акцентує увагу на тому, що вибори в США проходять у важливий період для путіна, адже він, подібно до президента України Володимира Зеленського, зазнає зростаючого тиску на фоні тривалої повномасштабної війни, яка триває вже майже три роки.
Вашингтон Пост повідомляє, що кандидатура Трампа відповідає інтересам Кремля, оскільки він регулярно висловлював неприязнь до витрат США на допомогу Україні. Водночас анонімний російський чиновник пояснив виданню, що "результати цих виборів не вплинуть на ситуацію для Росії".
Він зазначив, що зв’язки між Сполученими Штатами та Росією опинилися в безвиході.
"І всі опинилися в полоні цієї ситуації - навіть сам Путін," - зазначив анонімний джерело.
Одночасно, видання зазначає, що успіх Трампа може бути небезпечним для Росії. Невідомо, чи буде Путін готовий прийняти будь-які умови, які Трамп може висунути для припинення конфлікту, що може викликати суперечки між ними.
Зокрема, екс-радники Дональда Трампа, Фред Флейц та генерал-лейтенант у відставці Кіт Келлогг, висунули ініціативу, що передбачає введення тимчасового режиму припинення вогню на існуючій лінії фронту. При цьому Україну підштовхуватимуть до мирних перемовин з Росією для забезпечення подальшого постачання західної військової техніки.
Ці пропозиції викликали серйозну критику через можливість передачі частини українських земель під російський контроль. Однак експерти вважають, що "цей варіант є надзвичайно невдалим для путіна", оскільки "його амбіції полягають не лише в територіях, а в захопленні всієї України".
На їхню думку, ймовірні переговори між рф і США щодо України зайдуть у глухий кут, оскільки "Трамп ніколи не запропонує путіну того, чого він прагне в Україні".
Контекст. Раніше Mind інформував, що багато читачів почали масово відмовлятися від підписки на Washington Post у зв'язку з рішенням видання не підтримувати Камалу Гарріс. Цього ж дня, коли газета ухвалила рішення не публікувати статтю на користь Гарріс, її власник Джефф Безос мав зустріч з Дональдом Трампом.