Призначені для ізоляції: ці 7 характеристик псують ваші взаємини.


Ці характеристики вказують на можливі перешкоди, які можуть заважати їм досягти збалансованих взаємин.

Протягом багатьох років психологи виділили кілька поширених рис і поведінкових особливостей, які заважають деяким людям знайти довготривале кохання. Ці риси не роблять людей поганими, а лише підкреслюють певні бар'єри, які можуть стояти на їхньому шляху до гармонійних стосунків, пише у матеріалі для Your Tango Мелані Гьоглінд - незалежний письменник, автор і співавтор Huffington Post, BlogHer тощо.

Ось сім основних характеристик, які зазвичай стають перешкодою на шляху до знаходження партнера.

1. Нестача хобі та захоплюючих занять.

Часто люди зближуються через спільні хобі та інтереси: спорт, подорожі, мистецтво тощо. Навіть якщо інтереси не співпадають, захопленість людини завжди приваблює. Відсутність будь-яких захоплень робить людину менш цікавою для інших, і, як показує дослідження The Psychology of Well-Being, такі люди зазвичай менш щасливі.

2. Непомірні вимоги до співпартнера

Деякі індивіди встановлюють надзвичайно високі вимоги, вважаючи, що їх обранець повинен бути "бразильською моделлю з п'ятимовним знанням". Вони виправдовують свою самотність цими "вищими стандартами", не усвідомлюючи, що саме така установка заважає їм налагодити стосунки. Згідно з дослідженням 2017 року, важливо мати певні критерії, але вони повинні бути реалістичними.

3. Занадто великі старання для досягнення любові

Особи, які прагнуть максимально догодити іншим, часто опиняються в нерівних відносинах, де їхні старання залишаються непоміченими. З часом це може викликати відчуття образи, що часто завершується розривом. Дослідження, проведене у 2023 році, підкреслює важливість вдячності у взаєминах: без цього елемента вони можуть не витримати випробування часом.

4. Схильність змінюватися для партнера

Це люди, які перетворюються на "хамелеонів" у своїх відносинах: наприклад, адаптують свої звички чи захоплення, щоб відповідати очікуванням нового партнера. Хоча така поведінка може здаватися нормальною, дослідження 2019 року вказує на те, що збереження власної автентичності є важливим аспектом для створення стабільних і здорових стосунків.

5. Підпорядкованість думкам оточуючих

Ці індивіди постійно переживають, які думки можуть виникнути у оточуючих стосовно їхнього партнера. Вони так захоплені міркуваннями про реакції батьків, друзів чи навіть домашніх улюбленців, що втрачають зв’язок із власними почуттями. На жаль, знайти партнера, який би відповідав очікуванням одночасно багатьох людей, виявляється досить складним завданням.

6. Небажання дивитися в очі реальності

Деякі люди заплющують очі на проблеми, навіть якщо всі навколо бачать, що їхній партнер токсичний. Наприклад, вони виправдовують контроль або принизливе ставлення. Такі відносини часто призводять до серйозних емоційних проблем.

7. Знецінення особистої гідності

Якщо індивід не бачить себе гідним любові, йому буде складно знайти партнера, який зможе його оцінити. Психологічні тести на самооцінку, такі як PsychTest, показують, що впевненість у власній цінності є ключовим елементом для створення гармонійних і щасливих стосунків.

Related posts