Тренер поділився порадами щодо того, як налаштувати себе на заняття спортом.


Цю інформацію опублікувало РБК-Україна (проект Styler), посилаючись на Instagram-акаунт тренера Юрія Попка.

Тренер розділив мотивацію на два основні типи: мотивація досягнення і мотивація уникнення.

Мотивація "до", тобто до чогось кращого. Це коли хочете чогось досягнути і ви гадаєте, що було б класно, якби ви стали такими.

На думку фахівця, цей вид мотивації є найменш ефективним. Причина в тому, що у вас вже є певні досягнення, і, хоча б хотілося більше, важливо не втратити те, що маєте: "головне, щоб сталося не гірше", як кажуть.

Багато людей нерідко уникають виходу зі своєї зони комфорту, аби не ризикувати заради нового досвіду. Це всього лише мрії та прагнення.

Другий вид мотивації - від гіршого. Він вже вважається дієвим.

"Я буду робити все, аби було краще. Особливо це працює з людьми які вже були там і вони будуть робити все, щоб там не опинитися", - зазначив експерт.

Щоб досягати успіху, необхідно діяти. Найефективнішим джерелом натхнення стануть ваші перші досягнення, незалежно від їхнього масштабу.

При схудненні ключовим моментом є встановлення мети та поступове її досягнення. Нехай ваша мета буде чіткою, реальною і бажано з визначеним терміном виконання.

Маючи конкретну обмежену в часі мету, можна скласти план дій. Так якщо хочете схуднути на 5 кілограмів за 3 місяці, підберіть разом із тренером схему тренувань.

Чудовим рішенням може бути записатися на заняття в одному з місцевих фітнес-клубів. Там, як правило, можна вибрати один або кілька відповідних напрямків.

Ключовим фактором у реалізації цілей є формування звичок.

Звичка - це те, від чого важко відірватися, і те, що ми виконуємо на постійній основі.

Щоб підтримувати регулярність у тренуваннях, необхідно займатися спортом не лише в моменти натхнення чи енергії, а постійно. Це означає, що навіть коли ви не маєте бажання, слід змушувати себе виходити на ранкову пробіжку, відвідувати тренажерний зал або брати участь у групових заняттях.

Розпочніть регулярні заняття спортом, поступово адаптуючи свій організм до фізичних навантажень.

Слід пам'ятати, що перевантаження можуть негативно вплинути на ваше здоров'я, і внаслідок цього може зникнути бажання займатися фізичною активністю.

До того ж часто в людей "опускаються руки" при невдачах досягнути чогось. Щоразу не засмучуйтеся, а отримуйте корисний урок.

Related posts