У Китаї працівник не залишав своє робоче місце протягом 104 днів без перерви, після чого його життя обірвалося.


Які факти відомі щодо обставин смерті працівника в Китаї?

Суд у провінції Чжецзян виніс вирок, відповідно до якого підприємство, де працював покійний, повинно нести 20% відповідальності за його загибель.

Згідно з інформацією медичних фахівців, смерть чоловіка була спричинена поліорганною недостатністю, яка виникла внаслідок пневмококової інфекції, ймовірно, на фоні зниженої імунної відповіді.

Цей інцидент спричинив значне обурення серед китайського населення та ініціював обговорення відношення роботодавців до своїх працівників.

Зазначається, що в лютому 2023 року А'бао отримав посаду маляра в одній з компаній. Після певного часу чоловіка залучили до проекту в місті Чжоушань, розташованому в провінції Чжецзян на сході Китаю.

Щодня чоловік виходив на роботу протягом 104 днів від лютого до травня 2023 року, отримавши за цей час лише один вихідний 6 квітня.

25 травня А'бао змушений був взяти лікарняний через погіршення здоров'я і провів день, відпочиваючи у своєму гуртожитку.

Однак вже 28 травня стан його здоров'я різко погіршився. Його відвезли до лікарні, де лікарі виявили в чоловіка інфекцію у легенях та встановили дихальну недостатність.

Завдяки цим недугам чоловік пішов з життя ще 1 червня.

Сім'я подала позов до суду, вимагаючи відшкодування та звинувачуючи компанію у неналежному догляді за своїми співробітниками.

Представники компанії повідомили, що робочий графік А'бао контролювався, а будь-яка робота понад установлені години виконувалася на добровільних засадах.

Крім того, в компанії зазначили, що до загибелі чоловіка призвели раніше існуючі проблеми зі здоров'ям, а затримка з лікуванням лише ускладнила його ситуацію.

Суд виніс рішення, згідно з яким компанія-роботодавець повинна виплатити родині покійного 56 тисяч доларів у якості відшкодування за порушення норм трудового законодавства.

Related posts