У суспільства виникають запитання, на які Ксенія Мішина не має відповідей. Зірка театру та телевізійних шоу уникнула спілкування з представниками преси.
Ксенія Мішина вирішила не розкривати причин, чому обрала російську мову для своїх інтерв'ю.
Ніяк наші селебритиз не навчаться відповідати за свої факапи. Або ніяк не звикнуть, що вони селебритиз. Ми так довго скаржились, що в кіно у нас дуже просідає інститут зірок, що самі не помітили, як зірки з'явились, а відповідальність за публічність щось поки до них не приросла.
Акторка і телеведуча Ксенія Мішина вперше прославилася після зйомок у серіалі "Кріпосна". Але справжній успіх прийшов до Мішиної після участі в телевізійному проєкті "Холостячка".
Тепер акторка є ведучою телепрограми "Я люблю Україну". Проєкт виходить на телеканалі ТЕТ і позиціонується як "найпатріотичніше шоу про нашу велику нескорену країну".
Рік тому Мішина стала учасницею програми по зниженню ваги та трансформації, яку проводив фітнес-тренер Сергій Пилькевич, що мешкає та працює на Балі, де також записує свої подкасти. Ксенія теж вирішила приєднатися до відеопроєкту Пилькевича, і зробила це двічі.
З точки зору знакової особистості українського телебачення, це можна вважати справжнім актом доброчинності. Адже у творця цього подкаста всього лише трохи більше тисячі підписників. Його YouTube-канал функціонує вже протягом 10 років, а кількість переглядів на кожному відео настільки обмежена, що мало яке з них досягає позначки в тисячу.
Фітнес-тренер, який визначає себе як експерт у галузі зміни способу життя, є українцем, що вже тривалий час проживає за межами України. Усі його відеоматеріали виконані російською мовою, а частими гостями у нього є саме росіяни.
Проте в проєкті також з'являються українці, які надають інтерв'ю російською мовою. Окрім Мішиної, серед них варто згадати Олександра Коляду — одного з небагатьох українських популяризаторів науки, експерта в галузі геронтології та профілактики старіння. Хоча він є досить відомою особистістю, його аудиторія не така велика, як у акторки.
Мабуть, саме з цієї причини Коляді не довелося зіткнутися з великою критикою від слухачів за цей подкаст російською мовою, адже його переглянуло не так вже й багато людей за рік. У розмові з Мішиною Пилькевич він навіть вирішив вимкнути коментарі. Це, очевидно, було зроблено через численні питання, що виникали у слухачів щодо вибору мови спілкування.
Навесні, коли вийшло вже друге інтерв'ю Пилькевича з Мішиною, навколо нього в українських медіа виник великий резонанс. Все через те, що його помітили. Перше інтерв'ю не викликало такого ажіотажу, хоча також було російською мовою. Ксенія сприяла популяризації другого випуску, виклавши фотографії з Пилькевичем у своєму інстаграмі. Це спонукало багатьох думати, що він її новий романтичний партнёр.
Після серії публікацій, які наголошували на необхідності більшої відповідальності медійної особи, що представляє канал "ТЕТ" (холдинг "1+1"), у контексті недопущення популяризації російської культури, Ксенія так і не висловила свою точку зору.
Проект "Ранок у великому місті" (телеканал ICTV2) скористався шансом провести бліц-інтерв'ю на одному з заходів, щоб дізнатися думку Мішиної щодо цього питання.
Якщо б у Ксенії був досвідчений PR-менеджер з кризового управління, він, напевно, порадив би їй визнати свою помилку, щоб зберегти репутацію.
Але наші зірки, схоже, не тільки менеджерів не мають, але і власного розуміння важливості такої комунікації із суспільством. Акторка і телеведуча просто втікла.
Справді? Чи так важко визнати: "Я помилилася"? Або, можливо, варто звернутися до піар-відділу компанії — там зазвичай є безліч професіоналів, які можуть порадити, як уникнути створення великої проблеми навколо себе.
Всі люди помиляються. Однак не кожен здатен визнати свої помилки з гідністю.