В Україні стартував новий маркетплейс, спрямований на підтримку та розвиток IT-компаній.


Міністерство цифрової трансформації спільно з Львівським ІТ-кластером запустили платформу технологічних компаній CodeUA, яка допоможе іноземним клієнтам знайти українських підрядників.

Цю інформацію під час конференції Web Summit у Лісабоні (Португалія) озвучив Олександр Борняков, заступник міністра цифрової трансформації України. Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на пресреліз, доступний редакції.

"CodeUA — це бізнес-платформа, що сприятиме з'єднанню міжнародних клієнтів з надійними українськими технічними підрядниками для виконання різноманітних проектів. Замовники матимуть можливість скористатися послугами в таких сферах, як розробка програмного забезпечення, IT-консалтинг, кібербезпека, обробка великих даних, дизайн, технічна підтримка та інші напрямки," — зазначено в прес-релізі.

Станом на сьогодні, українська IT-індустрія складається приблизно з 5 тисяч технологічних підприємств, серед яких налічується 2,118 тисячі активних верифікованих компаній та більше 2,6 тисяч стартапів. Залучення до проєкту CodeUA надасть їм можливість розширити свою присутність на міжнародній арені.

Своєю чергою іноземні клієнти українських компаній зможуть користуватися широким набором інструментів CodeUA: від аналітичного дашборду сторінки компанії та AI-помічника -- до юридичної підтримки на всіх етапах співпраці й цілодобового консьєрж-сервісу. Це дозволить легко знаходити релевантних вендорів за чіткими критеріями для конкретних потреб бізнесу.

Кожна технологічна компанія, яка має представництво або філію в Україні та відповідає критеріям Code.UA, може безкоштовно пройти процес реєстрації на платформі.

Верифікувати компанії та перевіряти їхнє портфоліо буде Львівський ІТ-кластер, що гарантуватиме надання високоякісних ІТ-послуг замовникам з усього світу.

Згідно з відомостями Борнякова, вже в перший день після офіційного представлення платформи CodeUA приєдналися більше 200 провідних технологічних компаній України. Багато з них успішно заповнили свої профілі та пройшли процес верифікації.

Як стало відомо, Міністерство економіки, Міністерство цифрової трансформації України та Google Україна ініціювали створення платформи, що надає безкоштовні ресурси для навчання в галузі штучного інтелекту (ШІ).

Related posts