Втрата еластичності або перегрів: 12 видів предметів, які категорично не варто висушувати в електросушарці.


РБК-Україна (проект Styler) інформує про те, які предмети не варто висушувати в електричній сушарці.

Рюкзаки і екоторбинки слід періодично прати та очищати. Проте, їх не варто поміщати в сушильну машину.

Висока температура сушарки може спричинити плавлення, усадку або деформацію зовнішніх матеріалів, а також зруйнувати внутрішню структуру аксесуарів.

Ніжні матеріали, такі як шовк, мереживо та прозора сітка, категорично не рекомендується сушити в сушарці. Високі температури можуть викликати утворення зморшок, від яких важко позбутися.

Подібно до спідньої білизни, значна частина сучасного спортивного одягу створюється з передових синтетичних матеріалів, які забезпечують підтримку м'язів і ефективно відводять вологу під час активних тренувань.

Щоб допомогти цьому одягу зберегти форму та властивості, не кладіть його в електросушарку, а сушіть на повітрі після прання.

Навіть якщо ви потрапили під зливу, не варто намагатися сушити будь-яку шкіру, навіть штучну, в сушарці для одягу. Висока температура може призвести до деформації або розтріскування.

Оптимальним варіантом буде повісити вологі шкіряні вироби для сушіння в приміщенні, уникаючи прямого впливу тепла чи сонячного світла.

Ніколи не намагайтеся сушити хутряні вироби в електричній сушарці. Занадто висока температура може призвести до випадіння натурального хутра, а штучне може зіпсуватися, злипнувшись або навіть розплавившись.

Дочекайтеся, поки хутряні вироби висохнуть природним шляхом, а потім обережно розчешіть їх гребінцем з великими зубцями, щоб м'яко розподілити волокна.

У бюстгальтерах зазвичай використовується спандекс та інші матеріали, які розтягуються та забезпечують підтримку тілу. На жаль, високі температури руйнують ці матеріали, і бюстгальтери швидко втрачають форму. Тому цей елемент одягу необхідно сушити лише на повітрі.

Купальники слід прати після кожного використання, щоб позбутися від забруднень, сонцезахисних кремів, піску, солі чи хлору. Проте після прання їх рекомендується сушити лише на відкритому повітрі, оскільки висока температура в сушарці може спотворити матеріал.

Хоча деякі види взуття допускають прання, сушити їх у сушарці категорично не рекомендується. Висока температура може викликати відшарування підошви та спотворення матеріалів.

Шовкові панчохи, балетні колготки та вовняні шкарпетки завжди рекомендується сушити на повітрі. Це дозволить уникнути усадки та появи зачіпок, які можуть виникнути, якщо ці вироби висушувати в сушарці.

Килимки для ванної можуть містити бактерії, які поширюють грибок і неприємний запах, тому їх слід часто прати та дезінфікувати в гарячій воді. Однак ніколи не кладіть їх у сушарку для білизни - гумова основа може розкришитися і навіть розплавитися.

Коли йдеться про предмети, що містять легкозаймисті хімікати, необхідно проявляти особливу обережність.

Ці матеріали можуть легко загорітися під впливом високої температури сушарки. Водночас речі з жирними плямами легко забруднять інший одяг.

Related posts