Фільм "Джокер: Божевілля на двох" очолив касові збори у свій перший вікенд показів - Радіо Максимум.
Пісня відомих музикантів потрапили в підручники з української літератури для 7 класу
Незважаючи на численні негативні коментарі від глядачів та критичні оцінки кінокритиків, фільм "Джокер: Божевілля на двох" під керівництвом режисера Тодда Філліпса зайняв перше місце у списку найуспішніших картин за підсумками свого дебютного вікенду в прокаті.
Фільм заробив 81,1 мільйона доларів на міжнародному ринку та 40 мільйонів доларів у Сполучених Штатах. Це повідомляє Variety.
До слова: Мстислав Чернов готує фільм про контрнаступ України 2023 року
Фільм вийшов у прокат у 76 країнах, крім США. У міжнародному прокаті йому вдалося зібрати 81,1 млн доларів. Найкращі результати стрічка продемонструвала у Великій Британії (8 млн доларів), Німеччині (6,9 млн доларів) та Італії (5,6 млн доларів). Цього тижня вона також вийде на екрани Японії, а 16 жовтня - Китаю.
У той же час, кінотеатри США зуміли заробити для стрічки "Джокер: Божевілля на двох" лише 40 мільйонів доларів, що складає менше ніж половину від бокс-офісу, який отримала перша частина у 2019 році.
Кіностудія Warner Bros. інвестувала 200 мільйонів доларів у виробництво стрічки, тоді як бюджет першого "Джокера", який отримав дві нагороди "Оскар", складав 65 мільйонів доларів.
Як повідомляє Variety, фінансування другої частини проекту суттєво зросло, що пов'язано з високими гонорарами для режисера та провідних акторів, зокрема Хоакіна Фенікса і співачки Леді Ґаґи.
"Джокер: Божевілля на двох" - довгоочікуване продовження фільму "Джокер" (2019) Тодда Філліпса. У центрі сюжету - подальше падіння Артура Флека (Гоакін Фенікс) у безумство, цього разу разом із докторкою Гарлін Квінзель (Леді Гага), яка трансформується в Гарлі Квінн. Стрічка досліджує теми психічних розладів, насильства та ізоляції, які представлені через музичний трилер.
Світова прем'єра фільму відбулася на Венеційському кінофестивалі, де той отримав змішані відгуки. Критики хвалили сміливий музичний підхід, перформанси Фенікса та Гаги й дослідження психічних захворювань у фільмі. Однак деякі оглядачі також критикували музичні елементи, які суперечили суворому тону оригіналу. Інші ж, навпаки, називали такий прийом винахідливим розвитком для історії.
Цікава новина: на екрани вийшла відновлена версія шедевра Сергія Параджанова "Колір граната".