У Південній Кореї високо оцінили внесок Фонду Ріната Ахметова у підтримку дітей у період війни.
Журналісти з південнокорейського видання ETODAY звернулися до Фонду Ріната Ахметова, щоб дізнатися про програми підтримки дітей, які регулярно отримують допомогу від Фонду під час війни. Вони також поділилися історіями цих дітей, які передаються до Музею "Голоси Мирних", створеного Фондом. У своєму редакційному матеріалі журналісти висвітлили питання підтримки та відновлення постраждалих українських дітей.
Оригінальна стаття корейською.
Переклад українською мовою, представлений у Музеї "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.
Діти, які залишилися в прифронтових містах або містах, які часто потерпають від обстрілів, протягом війни стали тривожними, часто хворіють, багато сплять і демонструють ознаки хронічного стресу. Постійні загрози, такі як повітряні тривоги, руйнування та смерть, глибоко впливають на дітей, - пояснюють у Фонді Ріната Ахметова.
Що означає для дітей розповісти свою історію під час війни? Співробітники Фонду кажуть, що інтерв'ю з дітьми часто мають терапевтичний ефект:
"У психології існує метод лікування травматичних переживань, коли людина розповідає свою історію іншому, отримуючи підтримку і поділяючи свої почуття. Після того, як діти дають свідчення, вони відчувають не лише смуток і біль, але й полегшення та мир. Ми працюємо з психологами, щоб допомогти дітям вільніше розповідати про жахи війни, перетворюючи те, що вони пережили, на свою власну історію".
Психологи займаються лікуванням минулих травм, але тепер акцентують увагу на позитивних аспектах взаємодії. Основна мета Фонду - сприяти дітям у формуванні оптимістичного погляду на майбутнє та створенні корисних звичок для відновлення.
"З'ясувалося, що не тільки виживання, але й потреба висловлювати свій біль перед іншими є надзвичайно важливою. Ми зберігаємо пам'ять про минуле і теперішнє заради створення кращого, мирного майбутнього", - підкреслюють у Фонді.
Видання повідомляє, що Фонд Ріната Ахметова впроваджує декілька ініціатив для підтримки дітей під час війни. Зокрема, організовує відпочинок і реабілітацію в дитячих таборах у межах проєкту "Мирний відпочинок для дітей України", надає сучасні слухові апарати дітям із вадами слуху в рамках проєкту "Тепер я чую", а також проводить святкові заходи та роздає подарунки на Новий рік і Різдво у межах "Новорічної Акції".