Виплати для матерів: які нововведення очікуються та яку суму тепер можна отримати?
Виплати на дітей з початку осені
Всі ми усвідомлюємо, як складно виховувати дітей, але українці також знають, наскільки великі витрати це передбачає. Тому невелика фінансова підтримка з боку держави може значно спростити материнство. Чи буде збільшено розмір цих виплат?
Отже, максимальний розмір фінансової допомоги для працюючих жінок у зв'язку з вагітністю та пологами може досягати 106 500 грн на місяць, а мінімальний становить 7 100 грн. Сума допомоги для жінок, які мають офіційну роботу, розраховується на основі їхньої заробітної плати за рік, що передує відпустці по вагітності та пологах. Щодо безробітних, їхня допомога залежить від виплат по безробіттю. Жінки, які не працюють, отримують 25% від прожиткового мінімуму для здорових осіб, що становить 757 грн. У вересні держава виплатила допомоги після пологів лише на суму 41 280 грн.
При цьому повна сума не буде виплачена відразу. З них 10 320 грн - одноразова допомога та 860 грн щомісяця протягом трьох років.
Виплати для матерів-одиночок у вересні.
Витрати на догляд за дитиною під час війни у 2024 році становлять.
Максимальний розмір аліментів не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів: на дітей віком до 6 років - 25 630 грн; на дітей віком від 6 до 18 років - 31 960 грн.
У вересні виплати на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, також залишилися без змін:
Виплати збільшуються, якщо у дитини є інвалідність.
У вересні сім'ї з кількома дітьми отримають фінансову підтримку в розмірі 2100 гривень на кожну дитину.
У вересні для дітей, що є внутрішньо переміщеними особами, передбачена допомога в розмірі 3 тисяч гривень на кожну дитину.
Отже, розмір виплат залишиться незмінним, але варто зазначити, що було розширено категорію батьків, зокрема введено послугу "муніципальна няня".
Нагадуємо, що пенсіонерка була змушена сплатити значну суму до бюджету держави. Що ж відбулося і які наслідки це може мати для інших?
Не несіть квіти і цукерки, що натомість подарувати вчителям- детальніше на Знай.ua.
Раніше ми зазначали, що навчальні заклади не можуть вимагати фінансові внески на ремонти чи придбання підручників.